- Prekių katalogas
- Signalinė sistema
- Jungiklis, pavojaus žibintas
Jungiklis, pavojaus žibintas
| Prekės kodas | 99530055001 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Kategorija | Signalinė sistema |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 99530055001 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Spalva | Juoda |
| Svoris [kg] | 0,05kg |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Įtampa [V] | 12V |
| Nustatyta galia [W] | 21W |
| Jungčių skaičius | 7 |
| Valdymo būdas | Slėgio jungiklio valdymas |
| Prekės kodas | 99530055001 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Spalva | Juoda |
| Svoris [kg] | 0,05kg |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Įtampa [V] | 12V |
| Nustatyta galia [W] | 21W |
| Jungčių skaičius | 7 |
| Valdymo būdas | Slėgio jungiklio valdymas |