- Prekių katalogas
- Žibintai
- Jungiklis, atbulinės eigos žibintas
Jungiklis, atbulinės eigos žibintas
| Prekės kodas | 99450547401 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Kategorija | Žibintai |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 99450547401 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Svoris [kg] | 0,06kg |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Išorinis sriegis [mm] | M20 x 1,5mm |
| Veržliarakčio dydis | 24 |
| Prekės kodas | 99450547401 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Svoris [kg] | 0,06kg |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Išorinis sriegis [mm] | M20 x 1,5mm |
| Veržliarakčio dydis | 24 |