- Prekių katalogas
- Tepimas
- Alyvos slėgio jungiklis
Alyvos slėgio jungiklis
| Prekės kodas | 99190071501 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Kategorija | Tepimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 99190071501 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Perjungimo slėgis nuo [bar] | 0,55bar |
| Jungimo taškas iki [bar] | 0,85bar |
| Svoris [kg] | 0,031kg |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Išorinis sriegis [mm] | M10 x 1mm |
| Jungčių skaičius | 1 |
| Veržliarakčio dydis | 22 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su sandarikliu |
| Spalvos kodavimas | Rudas |
| Prekės kodas | 99190071501 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Perjungimo slėgis nuo [bar] | 0,55bar |
| Jungimo taškas iki [bar] | 0,85bar |
| Svoris [kg] | 0,031kg |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Išorinis sriegis [mm] | M10 x 1mm |
| Jungčių skaičius | 1 |
| Veržliarakčio dydis | 22 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su sandarikliu |
| Spalvos kodavimas | Rudas |