- Prekių katalogas
- Šildymas / vėdinimas
- Vidaus pūtiklis
Vidaus pūtiklis
| Prekės kodas | 98190703601 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Kategorija | Šildymas / vėdinimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 98190703601 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Svoris [kg] | 1,44kg |
| Reguliavimas | Su rankiniu reguliavimu |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Įtampa [V] | 12V |
| Prekės kodas | 98190703601 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Svoris [kg] | 1,44kg |
| Reguliavimas | Su rankiniu reguliavimu |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Įtampa [V] | 12V |