- Prekių katalogas
- Langų valymas
- Valytuvo trauklė
Valytuvo trauklė
| Prekės kodas | 89550166301 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Kategorija | Langų valymas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 89550166301 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Storis [mm] | 110mm |
| Svoris [kg] | 1,01kg |
| Ilgis [mm] | 510mm |
| Plotis [mm] | 145mm |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Prekės kodas | 89550166301 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Storis [mm] | 110mm |
| Svoris [kg] | 1,01kg |
| Ilgis [mm] | 510mm |
| Plotis [mm] | 145mm |
| Būtinas kiekis | 1 |