- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Dujinė spyruoklė, bagažinė
Dujinė spyruoklė, bagažinė
| Prekės kodas | 88270158001 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 88270158001 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Ilgis [mm] | 492mm |
| Forma | Ypač ilgas |
| Svoris [kg] | 0,26kg |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Eiga [mm] | 184mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 515N |
| Korpuso skersmuo [mm] | 18mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 8mm |
| Prekės kodas | 88270158001 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Ilgis [mm] | 492mm |
| Forma | Ypač ilgas |
| Svoris [kg] | 0,26kg |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Eiga [mm] | 184mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 515N |
| Korpuso skersmuo [mm] | 18mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 8mm |