- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | 55980797301 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 55980797301 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Angų skaičius | 5 |
| Svoris [kg] | 1,524kg |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Rato guolis integruotas rato stebulėje |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 100mm |
| Plotis [mm] | 63,3mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 28mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 120mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 57mm |
| Montavimo tipas | Kampinis rutulinis guolis |
| Prekės kodas | 55980797301 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Angų skaičius | 5 |
| Svoris [kg] | 1,524kg |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Rato guolis integruotas rato stebulėje |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 100mm |
| Plotis [mm] | 63,3mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 28mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 120mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 57mm |
| Montavimo tipas | Kampinis rutulinis guolis |