- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | 55980797101 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 55980797101 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Angų skaičius | 5 |
| Svoris [kg] | 2kg |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 100mm |
| Plotis [mm] | 63mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 120mm |
| Montavimo tipas | Antifrikcinis guolis |
| Prekės kodas | 55980797101 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Angų skaičius | 5 |
| Svoris [kg] | 2kg |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 100mm |
| Plotis [mm] | 63mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 120mm |
| Montavimo tipas | Antifrikcinis guolis |