Spyruoklė
| Prekės kodas | 55110981501 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 55110981501 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Svoris [kg] | 1,7kg |
| Ilgis [mm] | 275mm |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 13mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 131mm |
| Prekės kodas | 55110981501 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Svoris [kg] | 1,7kg |
| Ilgis [mm] | 275mm |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 13mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 131mm |