Spyruoklė
| Prekės kodas | 55110980701 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 55110980701 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė su nepastovaus diametro viela |
| Plotis [mm] | 78mm |
| Svoris [kg] | 4,8kg |
| Ilgis [mm] | 250mm |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Prekės kodas | 55110980701 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė su nepastovaus diametro viela |
| Plotis [mm] | 78mm |
| Svoris [kg] | 4,8kg |
| Ilgis [mm] | 250mm |
| Būtinas kiekis | 2 |