- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | 55010800301 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 55010800301 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Angų skaičius | 5 |
| Svoris [kg] | 3,1kg |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Rato guolis integruotas rato stebulėje |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 108mm |
| Plotis [mm] | 130mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 40mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 131mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 56mm |
| Montavimo tipas | Kampinis rutulinis guolis |
| Prekės kodas | 55010800301 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Angų skaičius | 5 |
| Svoris [kg] | 3,1kg |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Rato guolis integruotas rato stebulėje |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 108mm |
| Plotis [mm] | 130mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 40mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 131mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 56mm |
| Montavimo tipas | Kampinis rutulinis guolis |