- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | 54011156201 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 54011156201 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Angų skaičius | 5 |
| Svoris [kg] | 3,85kg |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Rato guolis integruotas rato stebulėje |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 12,5mm |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,5mm |
| Plotis [mm] | 45mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 56mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 85mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 149,5mm |
| Montavimo tipas | Kūgiškas ritininis guolis |
| Prekės kodas | 54011156201 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Angų skaičius | 5 |
| Svoris [kg] | 3,85kg |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Rato guolis integruotas rato stebulėje |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 12,5mm |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,5mm |
| Plotis [mm] | 45mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 56mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 85mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 149,5mm |
| Montavimo tipas | Kūgiškas ritininis guolis |