Spyruoklė
| Prekės kodas | 45110573901 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 45110573901 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Svoris [kg] | 2,01kg |
| Ilgis [mm] | 352mm |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 112mm |
| Prekės kodas | 45110573901 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Svoris [kg] | 2,01kg |
| Ilgis [mm] | 352mm |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 112mm |