- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolis
Rato guolis
| Prekės kodas | 44980800201 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 44980800201 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Svoris [kg] | 1,57kg |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Montavimo tipas | Kampinis rutulinis guolis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 45mm |
| Plotis [mm] | 40mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 82mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 85mm |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 43mm |
| Prekės kodas | 44980800201 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Svoris [kg] | 1,57kg |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Montavimo tipas | Kampinis rutulinis guolis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 45mm |
| Plotis [mm] | 40mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 82mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 85mm |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 43mm |