- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | 44980796901 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 44980796901 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Angų skaičius | 3 |
| Svoris [kg] | 0,765kg |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Rato guolis integruotas rato stebulėje |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 112mm |
| Plotis [mm] | 85mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 27mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 136mm |
| Montavimo tipas | Kampinis rutulinis guolis |
| Prekės kodas | 44980796901 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Angų skaičius | 3 |
| Svoris [kg] | 0,765kg |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Rato guolis integruotas rato stebulėje |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 112mm |
| Plotis [mm] | 85mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 27mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 136mm |
| Montavimo tipas | Kampinis rutulinis guolis |