- Prekių katalogas
- Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės
- Apsauginis dangtelis/gofruotoji membrana, amortizatorius
Apsauginis dangtelis/gofruotoji membrana, amortizatorius
| Prekės kodas | 44130021001 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 44130021001 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Svoris [kg] | 0,068kg |
| Storis [mm] | 225mm |
| Medžiaga | Termoplastinis poliesterio elastomeras |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Prekės kodas | 44130021001 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Svoris [kg] | 0,068kg |
| Storis [mm] | 225mm |
| Medžiaga | Termoplastinis poliesterio elastomeras |
| Būtinas kiekis | 2 |