- Prekių katalogas
- Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės
- Atraminis buferis, pakaba
Atraminis buferis, pakaba
| Prekės kodas | 44120823701 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 44120823701 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Svoris [kg] | 0,124kg |
| Storis [mm] | 90mm |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 25mm |
| Prekės kodas | 44120823701 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Svoris [kg] | 0,124kg |
| Storis [mm] | 90mm |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 25mm |