- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Frikcinis guolis, pakabos statramsčio atramos montavimas
Frikcinis guolis, pakabos statramsčio atramos montavimas
| Prekės kodas | 44120069601 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 44120069601 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Plotis [mm] | 13,5mm |
| Svoris [kg] | 0,08kg |
| Montavimo tipas | Kampinis rutulinis guolis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 45mm |
| Medžiaga | Plastmasė |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | 44120069601 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Plotis [mm] | 13,5mm |
| Svoris [kg] | 0,08kg |
| Montavimo tipas | Kampinis rutulinis guolis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 45mm |
| Medžiaga | Plastmasė |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |