Spyruoklė
| Prekės kodas | 44110981101 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 44110981101 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Plotis [mm] | 140mm |
| Svoris [kg] | 2,6kg |
| Ilgis [mm] | 362mm |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 13mm |
| Prekės kodas | 44110981101 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Plotis [mm] | 140mm |
| Svoris [kg] | 2,6kg |
| Ilgis [mm] | 362mm |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 13mm |