Spyruoklė
| Prekės kodas | 44110068101 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 44110068101 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Svoris [kg] | 1,58kg |
| Ilgis [mm] | 349mm |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 11mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 135mm |
| Prekės kodas | 44110068101 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Svoris [kg] | 1,58kg |
| Ilgis [mm] | 349mm |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 11mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 135mm |