- Prekių katalogas
- Degalų tiekimo sistema
- Kuro filtras
Kuro filtras
| Prekės kodas | 12010075201 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Kategorija | Degalų tiekimo sistema |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 12010075201 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Filtro tipas | Tiesioginis filtras |
| Skersmuo [mm] | 56mm |
| Įleidimo angos skersmuo [mm] | 8mm |
| Išleidimo angos skersmuo [mm] | 8mm |
| Aukštis [mm] | 140mm |
| Degalų mišinio formavimas | Benzino įpurškimas |
| Skersmuo 2 [mm] | 8mm |
| Aukštis 1 [mm] | 90mm |
| Prekės kodas | 12010075201 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Filtro tipas | Tiesioginis filtras |
| Skersmuo [mm] | 56mm |
| Įleidimo angos skersmuo [mm] | 8mm |
| Išleidimo angos skersmuo [mm] | 8mm |
| Aukštis [mm] | 140mm |
| Degalų mišinio formavimas | Benzino įpurškimas |
| Skersmuo 2 [mm] | 8mm |
| Aukštis 1 [mm] | 90mm |