- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Stūmoklis
Stūmoklis
| Prekės kodas | 11071559601 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 11071559601 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Cilindro anga [mm] | 81mm |
| Stūmoklio aukštis [mm] | 53,7mm |
| Suslėgimo aukštis [mm] | 32,7mm |
| Stūmoklio kaiščio skersmuo (mm) | 19mm |
| Stūmoklio kaiščio ilgis (mm) | 50mm |
| Kontaktinis paviršius | Padengta grafitu |
| Prekės kodas | 11071559601 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Cilindro anga [mm] | 81mm |
| Stūmoklio aukštis [mm] | 53,7mm |
| Suslėgimo aukštis [mm] | 32,7mm |
| Stūmoklio kaiščio skersmuo (mm) | 19mm |
| Stūmoklio kaiščio ilgis (mm) | 50mm |
| Kontaktinis paviršius | Padengta grafitu |