- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Smagratis
Smagratis
| Prekės kodas | 836426 |
| Gamintojų leidimas | VALEO |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 836426 |
| Gamintojų leidimas | VALEO |
| Varikio versija | Varikliams su dvigubos masės smagračiu |
| Sankabos tipas | Skirta drėgnajai sankabai |
| Išorinis skersmuo [mm] | 304mm |
| Montavimo angų skaičius | 8 |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su smagračio sraigtais |
| Svoris [kg] | 15,374kg |
| Prekės kodas | 836426 |
| Gamintojų leidimas | VALEO |
| Varikio versija | Varikliams su dvigubos masės smagračiu |
| Sankabos tipas | Skirta drėgnajai sankabai |
| Išorinis skersmuo [mm] | 304mm |
| Montavimo angų skaičius | 8 |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su smagračio sraigtais |
| Svoris [kg] | 15,374kg |