- Prekių katalogas
- Uždegimo sistema
- Jutiklis, alkūninio veleno impulsas
Jutiklis, alkūninio veleno impulsas
| Prekės kodas | 254143 |
| Gamintojų leidimas | VALEO |
| Kategorija | Uždegimo sistema |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 254143 |
| Gamintojų leidimas | VALEO |
| Jutiklio tipas | Indukcinis jutiklis |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2poliai |
| Įtampa [V] | 12V |
| Jungties korpuso forma | Ovalas |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be kabelio |
| Varža [Ohm] | 2 065Ohm |
| Svoris [kg] | 0,04kg |
| Prekės kodas | 254143 |
| Gamintojų leidimas | VALEO |
| Jutiklio tipas | Indukcinis jutiklis |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2poliai |
| Įtampa [V] | 12V |
| Jungties korpuso forma | Ovalas |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be kabelio |
| Varža [Ohm] | 2 065Ohm |
| Svoris [kg] | 0,04kg |