- Prekių katalogas
- Mišinio sudarymas
- Jutiklis, skirstomojo veleno padėtis
Jutiklis, skirstomojo veleno padėtis
| Prekės kodas | 253814 |
| Gamintojų leidimas | VALEO |
| Kategorija | Mišinio sudarymas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 253814 |
| Gamintojų leidimas | VALEO |
| Jutiklio tipas | Holo jutiklis |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3poliai |
| Įtampa [V] | 12V |
| Jungties korpuso forma | Pakreipta |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be kabelio |
| Svoris [kg] | 0,09kg |
| Prekės kodas | 253814 |
| Gamintojų leidimas | VALEO |
| Jutiklio tipas | Holo jutiklis |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3poliai |
| Įtampa [V] | 12V |
| Jungties korpuso forma | Pakreipta |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be kabelio |
| Svoris [kg] | 0,09kg |