- Prekių katalogas
- Aušinimo sistema
- Ventiliatorius, radiatoriaus
Ventiliatorius, radiatoriaus
| Prekės kodas | 8370055 |
| Gamintojų leidimas | TYC |
| Kategorija | Aušinimo sistema |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 8370055 |
| Gamintojų leidimas | TYC |
| Nustatyta galia [W] | 400W |
| Skersmuo [mm] | 445mm |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su oro kondicionavimo sistema. |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su radiatoriaus ventiliatoriaus gaubtu |
| Jungties korpuso forma | Ovalas |
| Ventiliatoriaus menčių skaičius | 7 |
| Prekės kodas | 8370055 |
| Gamintojų leidimas | TYC |
| Nustatyta galia [W] | 400W |
| Skersmuo [mm] | 445mm |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su oro kondicionavimo sistema. |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su radiatoriaus ventiliatoriaus gaubtu |
| Jungties korpuso forma | Ovalas |
| Ventiliatoriaus menčių skaičius | 7 |