- Prekių katalogas
- Aušinimo sistema
- Ventiliatorius, radiatoriaus
Ventiliatorius, radiatoriaus
| Prekės kodas | 8090008 |
| Gamintojų leidimas | TYC |
| Kategorija | Aušinimo sistema |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 8090008 |
| Gamintojų leidimas | TYC |
| Nustatyta galia [W] | 110W |
| Skersmuo [mm] | 315mm |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms be oro kondicionavimo sistemos |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su radiatoriaus ventiliatoriaus gaubtu |
| Jungties korpuso forma | Ovalas |
| Ventiliatoriaus menčių skaičius | 11 |
| Prekės kodas | 8090008 |
| Gamintojų leidimas | TYC |
| Nustatyta galia [W] | 110W |
| Skersmuo [mm] | 315mm |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms be oro kondicionavimo sistemos |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su radiatoriaus ventiliatoriaus gaubtu |
| Jungties korpuso forma | Ovalas |
| Ventiliatoriaus menčių skaičius | 11 |