- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Skriemulio varžtas
Skriemulio varžtas
| Prekės kodas | 701 657 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 701 657 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Išorinis šešioliktainis |
| Sriegio dydis | M 12 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,25mm |
| Bendras ilgis [mm] | 66,9mm |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 55mm |
| Varžto / veržlės versija | Su žiedu |
| Paviršius | Dengta cinkuotomis plokštelėmis |
| Prekės kodas | 701 657 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Išorinis šešioliktainis |
| Sriegio dydis | M 12 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,25mm |
| Bendras ilgis [mm] | 66,9mm |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 55mm |
| Varžto / veržlės versija | Su žiedu |
| Paviršius | Dengta cinkuotomis plokštelėmis |