- Prekių katalogas
- Diržinė pavara
- Diržo įtempiklis, V formos rumbuotas diržas
Diržo įtempiklis, V formos rumbuotas diržas
| Prekės kodas | 701 184 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Diržinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 701 184 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Plotis [mm] | 26mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 65mm |
| Įtempiklio skriemulio įjungimas | Automatika |
| Blokai / skriemuliai | Įsk. įtempiklio skriemulį |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be griovelių |
| Ritinėlių medžiaga | Plastmasė |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Prekės kodas | 701 184 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Plotis [mm] | 26mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 65mm |
| Įtempiklio skriemulio įjungimas | Automatika |
| Blokai / skriemuliai | Įsk. įtempiklio skriemulį |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be griovelių |
| Ritinėlių medžiaga | Plastmasė |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |