- Prekių katalogas
- Komforto sistemos
- Lietaus jutiklis
Lietaus jutiklis
| Prekės kodas | 638651 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Komforto sistemos |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 638651 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Korpuso tipas | Sintetinės medžiagos korpusas |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3poliai |
| Skersmuo [mm] | 34mm |
| Ilgis [mm] | 69mm |
| Plotis [mm] | 48mm |
| Aukštis [mm] | 16mm |
| Jungties korpuso forma | Kampinis |
| Langai | Su lietaus / šviesos jutikliu |
| Langai | Su drėgmės jutikliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su lipnia juosta |
| Prekės kodas | 638651 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Korpuso tipas | Sintetinės medžiagos korpusas |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3poliai |
| Skersmuo [mm] | 34mm |
| Ilgis [mm] | 69mm |
| Plotis [mm] | 48mm |
| Aukštis [mm] | 16mm |
| Jungties korpuso forma | Kampinis |
| Langai | Su lietaus / šviesos jutikliu |
| Langai | Su drėgmės jutikliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su lipnia juosta |