- Prekių katalogas
- Mišinio sudarymas
- Jutiklis, išmetamųjų dujų temperatūra
Jutiklis, išmetamųjų dujų temperatūra
| Prekės kodas | 638590 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Mišinio sudarymas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 638590 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Prieš suodžių / kietųjų dalelių filtrą |
| Išmetimo sistema | Suodžių / kietųjų dalelių filtrui |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2poliai |
| Montavimo tipas | Sutvirtinta varžtais |
| Kištuko spalva | Rudas |
| Veržliarakčio dydis | 14 |
| Kabelio ilgis [mm] | 293mm |
| Bendras ilgis [mm] | 445mm |
| Sriegio dydis | M 12 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,25mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Apvalus laidas |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Šešiakampis |
| Forma | Tiesu |
| Prekės kodas | 638590 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Prieš suodžių / kietųjų dalelių filtrą |
| Išmetimo sistema | Suodžių / kietųjų dalelių filtrui |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2poliai |
| Montavimo tipas | Sutvirtinta varžtais |
| Kištuko spalva | Rudas |
| Veržliarakčio dydis | 14 |
| Kabelio ilgis [mm] | 293mm |
| Bendras ilgis [mm] | 445mm |
| Sriegio dydis | M 12 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,25mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Apvalus laidas |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Šešiakampis |
| Forma | Tiesu |