- Prekių katalogas
- Mišinio sudarymas
- Jutiklis, išmetamųjų dujų temperatūra
Jutiklis, išmetamųjų dujų temperatūra
| Prekės kodas | 638551 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Mišinio sudarymas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 638551 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Prieš suodžių / kietųjų dalelių filtrą |
| Išmetimo sistema | Transp. priemonėms su gamykloje sumontuotu suodžių filtru |
| Komponento numeris | G 495 |
| Komponento numeris | G 448 |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2poliai |
| Montavimo tipas | Sutvirtinta varžtais |
| Kištuko spalva | Rudas |
| Jutiklio tipas | NTC jutiklis |
| Kabelio ilgis [mm] | 480mm |
| Bendras ilgis [mm] | 626mm |
| Veržliarakčio dydis | 17 |
| Jungties korpuso forma | D-forma |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su šilumos ekrano vamzdeliu |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Šešiakampis |
| Forma | Tiesu |
| Prekės kodas | 638551 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Prieš suodžių / kietųjų dalelių filtrą |
| Išmetimo sistema | Transp. priemonėms su gamykloje sumontuotu suodžių filtru |
| Komponento numeris | G 495 |
| Komponento numeris | G 448 |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2poliai |
| Montavimo tipas | Sutvirtinta varžtais |
| Kištuko spalva | Rudas |
| Jutiklio tipas | NTC jutiklis |
| Kabelio ilgis [mm] | 480mm |
| Bendras ilgis [mm] | 626mm |
| Veržliarakčio dydis | 17 |
| Jungties korpuso forma | D-forma |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su šilumos ekrano vamzdeliu |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Šešiakampis |
| Forma | Tiesu |