- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Guoliavietės / stebulės įvorė
Guoliavietės / stebulės įvorė
| Prekės kodas | 634 516 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 634 516 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, kairė ir dešinė |
| Ašis | Nepriklausoma ratų pakaba |
| Montavimo vieta | Išor. |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Išorinis skersmuo [mm] | 37mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Plotis [mm] | 50mm |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Prekės kodas | 634 516 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, kairė ir dešinė |
| Ašis | Nepriklausoma ratų pakaba |
| Montavimo vieta | Išor. |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Išorinis skersmuo [mm] | 37mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Plotis [mm] | 50mm |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |