- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | 634 169 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 634 169 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, dešinė / Galinė ašis, kairė |
| Kiekis pagal ašį | 2 |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su papildoma / tvirtinimo medžiaga |
| Išorinis skersmuo [mm] | 120mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tepimo dangteliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Rato guolis integruotas rato stebulėje |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 98mm |
| Prekės kodas | 634 169 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, dešinė / Galinė ašis, kairė |
| Kiekis pagal ašį | 2 |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su papildoma / tvirtinimo medžiaga |
| Išorinis skersmuo [mm] | 120mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tepimo dangteliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Rato guolis integruotas rato stebulėje |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 98mm |