- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato stebulė
Rato stebulė
| Prekės kodas | 634167 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 634167 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Žiedų angų skaičius | 4-anga |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 100mm |
| Krumplių skaičius | 21 |
| Centravimo skersmuo [mm] | 37mm |
| Kiekis pagal ašį | 2 |
| Prekės kodas | 634167 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Žiedų angų skaičius | 4-anga |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 100mm |
| Krumplių skaičius | 21 |
| Centravimo skersmuo [mm] | 37mm |
| Kiekis pagal ašį | 2 |