- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | 634 152 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 634 152 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, dešinė / Galinė ašis, kairė |
| Kiekis pagal ašį | 2 |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su papildoma / tvirtinimo medžiaga |
| Išorinis skersmuo [mm] | 136mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Rato guolis integruotas rato stebulėje |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtais |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su smeigėmis |
| Jungių jungčių skaičius | 4 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 108mm |
| Prekės kodas | 634 152 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, dešinė / Galinė ašis, kairė |
| Kiekis pagal ašį | 2 |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su papildoma / tvirtinimo medžiaga |
| Išorinis skersmuo [mm] | 136mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Rato guolis integruotas rato stebulėje |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtais |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su smeigėmis |
| Jungių jungčių skaičius | 4 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 108mm |