- Prekių katalogas
- Žibintai
- Balastas, dujų išlydžio lemputė
Balastas, dujų išlydžio lemputė
| Prekės kodas | 629 454 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Žibintai |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 629 454 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Darbinė įtampa [V] | 42V |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Montavimo vieta | Prie priekinio žibinto |
| Nustatyta įtampa [V] | 12V |
| Nustatyta galia [W] | 35W |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 7poliai |
| Šviesos forma | Biksenonai |
| Lemputės tipas | D2S (dujų išlydžio vamzdis) |
| Lemputės tipas | D4S (dujų išlydžio lemputė) |
| Lemputės tipas | D3R (dujų išlydžio lemputė) |
| Lemputės tipas | D4R (dujų išlydžio lemputė) |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su sandarikliu |
| Registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| Prekės kodas | 629 454 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Darbinė įtampa [V] | 42V |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Montavimo vieta | Prie priekinio žibinto |
| Nustatyta įtampa [V] | 12V |
| Nustatyta galia [W] | 35W |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 7poliai |
| Šviesos forma | Biksenonai |
| Lemputės tipas | D2S (dujų išlydžio vamzdis) |
| Lemputės tipas | D4S (dujų išlydžio lemputė) |
| Lemputės tipas | D3R (dujų išlydžio lemputė) |
| Lemputės tipas | D4R (dujų išlydžio lemputė) |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su sandarikliu |
| Registracijos tipas | Sertifikuota ECE |