- Prekių katalogas
- Žibintai
- Balastas, dujų išlydžio lemputė
Balastas, dujų išlydžio lemputė
| Prekės kodas | 629453 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Žibintai |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 629453 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Darbinė įtampa [V] | 85V |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Montavimo vieta | Prie priekinio žibinto |
| Nustatyta įtampa [V] | 12V |
| Nustatyta galia [W] | 35W |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 6poliai |
| Šviesos forma | Ksenonas |
| Lemputės tipas | D2S (dujų išlydžio vamzdis) |
| Lemputės tipas | D2R (dujų išlydžio vamzdis) |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su sandarikliu |
| Registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| Lemputės tipas | D1S (dujų išlydžio vamzdis) |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su E1 kokybės ženklu |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Valdymo priet./prog. įranga neturi būti parengta /atnaujinta |
| Prekės kodas | 629453 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Darbinė įtampa [V] | 85V |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Montavimo vieta | Prie priekinio žibinto |
| Nustatyta įtampa [V] | 12V |
| Nustatyta galia [W] | 35W |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 6poliai |
| Šviesos forma | Ksenonas |
| Lemputės tipas | D2S (dujų išlydžio vamzdis) |
| Lemputės tipas | D2R (dujų išlydžio vamzdis) |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su sandarikliu |
| Registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| Lemputės tipas | D1S (dujų išlydžio vamzdis) |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su E1 kokybės ženklu |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Valdymo priet./prog. įranga neturi būti parengta /atnaujinta |