- Prekių katalogas
- Tepimas
- Tarpiklis, alyvos aušintuvas
Tarpiklis, alyvos aušintuvas
| Prekės kodas | 628 323 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Tepimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 628 323 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Aušinimo žarna | Iš alyvos aušintuvo į vandens žarną |
| Vidinis skersmuo [mm] | 15mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 18,6mm |
| Storis [mm] | 1,8mm |
| Forma | Sandarinimo žiedas |
| Tarpiklio konstrukcija | Minkštos medžiagos tarpiklis |
| Medžiaga | NBR (nitrilo-butadieno kaučiukas) |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Prekės kodas | 628 323 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Aušinimo žarna | Iš alyvos aušintuvo į vandens žarną |
| Vidinis skersmuo [mm] | 15mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 18,6mm |
| Storis [mm] | 1,8mm |
| Forma | Sandarinimo žiedas |
| Tarpiklio konstrukcija | Minkštos medžiagos tarpiklis |
| Medžiaga | NBR (nitrilo-butadieno kaučiukas) |
| Būtinas kiekis | 2 |