- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | 625672 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 625672 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Vidinis sriegis [mm] | M 14 x 1,5mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tvirtinimo medžiaga |
| Porinis gaminio numeris | 625 671 |
| Išorinis sriegis [mm] | M 12 x 1,25mm |
| Ilgis [mm] | 173mm |
| Prekės kodas | 625672 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Vidinis sriegis [mm] | M 14 x 1,5mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tvirtinimo medžiaga |
| Porinis gaminio numeris | 625 671 |
| Išorinis sriegis [mm] | M 12 x 1,25mm |
| Ilgis [mm] | 173mm |