- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | 625661 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 625661 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Išor. |
| Vidinis sriegis [mm] | M 16 x 1,5mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Porinis gaminio numeris | 625 660 |
| Išorinis sriegis [mm] | M 10 x 1,5mm |
| Ilgis [mm] | 110mm |
| Prekės kodas | 625661 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Išor. |
| Vidinis sriegis [mm] | M 16 x 1,5mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Porinis gaminio numeris | 625 660 |
| Išorinis sriegis [mm] | M 10 x 1,5mm |
| Ilgis [mm] | 110mm |