- Prekių katalogas
- Mišinio sudarymas
- Lambda jutiklis
Lambda jutiklis
| Prekės kodas | 625019 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Mišinio sudarymas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 625019 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Lambda jutiklis | Plačiajuostis lambda zondas |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 6poliai |
| Kabelio ilgis [mm] | 670mm |
| Bendras ilgis [mm] | 700mm |
| Veržliarakčio dydis | 22 |
| Sriegio dydis | M 18 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 8mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su šilumos ekrano vamzdeliu |
| Prekės kodas | 625019 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Lambda jutiklis | Plačiajuostis lambda zondas |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 6poliai |
| Kabelio ilgis [mm] | 670mm |
| Bendras ilgis [mm] | 700mm |
| Veržliarakčio dydis | 22 |
| Sriegio dydis | M 18 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 8mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su šilumos ekrano vamzdeliu |