- Prekių katalogas
- Mišinio sudarymas
- Jutiklis, degalų slėgis
Jutiklis, degalų slėgis
| Prekės kodas | 622 519 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Mišinio sudarymas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 622 519 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Aukšto slėgio siurblys (žemo slėgio pusė) |
| Sriegio dydis | M 10 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su sandarikliu |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 11mm |
| Veržliarakčio dydis | 24 |
| Slėgis [bar] | 11bar |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3Poliai |
| Montavimo tipas | Sutvirtinta varžtais |
| Korpuso spalva | Juoda |
| Korpuso medžiaga | GFK (stiklo pluoštu sustiprintas plastikas) |
| Jungties korpuso forma | D-forma |
| Prekės kodas | 622 519 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Aukšto slėgio siurblys (žemo slėgio pusė) |
| Sriegio dydis | M 10 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su sandarikliu |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 11mm |
| Veržliarakčio dydis | 24 |
| Slėgis [bar] | 11bar |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3Poliai |
| Montavimo tipas | Sutvirtinta varžtais |
| Korpuso spalva | Juoda |
| Korpuso medžiaga | GFK (stiklo pluoštu sustiprintas plastikas) |
| Jungties korpuso forma | D-forma |