- Prekių katalogas
- Prietaisai
- Siuntimo blokas, alyvos slėgis
Siuntimo blokas, alyvos slėgis
| Prekės kodas | 621 554 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Prietaisai |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 621 554 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3Poliai |
| Jungties korpuso forma | Ovalas |
| Sriegio dydis | M 10 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 11mm |
| Pagrindo medžiaga | Žalvaris |
| Matavimo diapazonas nuo [bar] | 0,48bar |
| Matavimo sritis iki [bar] | 11bar |
| Jutiklio tipas | Holo jutiklis |
| Spalvos kodavimas | Rudas |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su sandarikliu |
| Sandarinimo medžiaga | Aliuminis |
| Veržliarakčio dydis | 24 |
| Prekės kodas | 621 554 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3Poliai |
| Jungties korpuso forma | Ovalas |
| Sriegio dydis | M 10 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 11mm |
| Pagrindo medžiaga | Žalvaris |
| Matavimo diapazonas nuo [bar] | 0,48bar |
| Matavimo sritis iki [bar] | 11bar |
| Jutiklio tipas | Holo jutiklis |
| Spalvos kodavimas | Rudas |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su sandarikliu |
| Sandarinimo medžiaga | Aliuminis |
| Veržliarakčio dydis | 24 |