- Prekių katalogas
- Išmetimo sistema
- Varžtas, išmetimo kolektorius
Varžtas, išmetimo kolektorius
| Prekės kodas | 504257 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Išmetimo sistema |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 504257 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Sriegio dydis | M 7 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1mm |
| Ilgis [mm] | 42mm |
| Stiprumo klasė | 10.9 |
| DIN / ISO | DIN 976 |
| Prekės kodas | 504257 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Sriegio dydis | M 7 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1mm |
| Ilgis [mm] | 42mm |
| Stiprumo klasė | 10.9 |
| DIN / ISO | DIN 976 |