- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Smagračio varžtas
Smagračio varžtas
| Prekės kodas | 502756 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 502756 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Sriegio dydis | M 12 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,5mm |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 50mm |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Šešiakampis |
| Stiprumo klasė | 12.9 |
| Prekės kodas | 502756 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Sriegio dydis | M 12 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,5mm |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 50mm |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Šešiakampis |
| Stiprumo klasė | 12.9 |