- Prekių katalogas
- Ašies pavara
- Lankstas, kardaninis velenas
Lankstas, kardaninis velenas
| Prekės kodas | 501592 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Ašies pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 501592 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Angų skaičius | 6 |
| Jungties tipas | Disko jungtis |
| Išorinis skersmuo [mm] | 160mm |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 110mm |
| Prekės kodas | 501592 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Angų skaičius | 6 |
| Jungties tipas | Disko jungtis |
| Išorinis skersmuo [mm] | 160mm |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 110mm |