- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Veleno sandariklis, alkūninis velenas
Veleno sandariklis, alkūninis velenas
| Prekės kodas | 501134 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 501134 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Vidinis skersmuo [mm] | 90mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 110mm |
| Aukštis [mm] | 12mm |
| Apsauginis dangtelis | Su briauna, apsaugančia nuo dulkių |
| Susukimo tipas | Sukimas į kairę |
| Medžiaga | PTFE (politetrafluoretilenas |
| Montavimo vieta | Transmisijos galas |
| Prekės kodas | 501134 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Vidinis skersmuo [mm] | 90mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 110mm |
| Aukštis [mm] | 12mm |
| Apsauginis dangtelis | Su briauna, apsaugančia nuo dulkių |
| Susukimo tipas | Sukimas į kairę |
| Medžiaga | PTFE (politetrafluoretilenas |
| Montavimo vieta | Transmisijos galas |