- Prekių katalogas
- Mišinio sudarymas
- Jutiklis, išmetamųjų dujų temperatūra
Jutiklis, išmetamųjų dujų temperatūra
| Prekės kodas | 410 615 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Mišinio sudarymas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 410 615 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Prieš suodžių / kietųjų dalelių filtrą |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2Poliai |
| Montavimo tipas | Sutvirtinta varžtais |
| Veržliarakčio dydis | 17 |
| Jutiklio tipas | NTC jutiklis |
| Kabelio ilgis [mm] | 240mm |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,5mm |
| Sriegio dydis | M 14 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su šilumos ekrano vamzdeliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Šešiakampis |
| Forma | Sulenktas |
| Prekės kodas | 410 615 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Prieš suodžių / kietųjų dalelių filtrą |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2Poliai |
| Montavimo tipas | Sutvirtinta varžtais |
| Veržliarakčio dydis | 17 |
| Jutiklio tipas | NTC jutiklis |
| Kabelio ilgis [mm] | 240mm |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,5mm |
| Sriegio dydis | M 14 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su šilumos ekrano vamzdeliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Šešiakampis |
| Forma | Sulenktas |