- Prekių katalogas
- Mišinio sudarymas
- NOx jutiklis, NOx katalizatorius
NOx jutiklis, NOx katalizatorius
| Prekės kodas | 410 484 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Mišinio sudarymas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 410 484 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 5Poliai |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Sriegio dydis | M 20 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,5mm |
| Kabelio ilgis [mm] | 880mm |
| Veržliarakčio dydis | 22 |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su valdymo bloku |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | 410 484 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 5Poliai |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Sriegio dydis | M 20 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,5mm |
| Kabelio ilgis [mm] | 880mm |
| Veržliarakčio dydis | 22 |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su valdymo bloku |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |